Hidrolik Blok Haberleri
HABERLER

Hidrolik Silindir HaberleriŞekerpınar Mh. Menekşe Sk. No:5 Çayırova/KOCAELİ
Kocaeli Gebze Birlik Hidrolik Telefon Numarası +90 262 644 45 38 (pbx) + 90 262 644 45 38 (pbx)
Kocaeli Gebze Birlik Hidrolik Fax Numarası +90 262 644 00 91 + 90 262 644 00 91
Anasayfa Hakkımızda Hidrolik Blok Hidrolik Silindir Katalog İletişim

 

FİRMAMIZ;

Hidrolik Blok ve Hidrolik Silindir dizaynı ve imalatının tüm aşamalarında 1992 yılında çalışmaya başlayan müteşebbis, Kadir BAYRAKTAR ve ekibi tarafından, 2002 yılında kurulmuştur.

AMACIMIZ:

Eğitimli, tecrübeli, dinamik ve üretken ekibimizle en iyi bildiğimiz konuda sürekli gelişerek, kaliteyi istenilen zamanda ve en uygun fiyatta sektörün hizmetine sunmaktır.

Mevcut piyasa şartlarında firmamız, her türlü Hidrolik Blok ve Hidrolik Silindir'i imal edecek işleme ve üretim kapasitesine sahiptir. Firmamız AR-GE biriminin yakından takip ettiği, değişken piyasalardaki arz ve talep paralelliğini dengede tutmak ilkesi gereğince, lüzum arz eden değişim ve gelişimi süratle gerçekleştirmeye muktedir yapıdadır.

Müşteri memnuniyeti noktasında kendimize yönelttiğimiz; Müşterinin yerinde olsaydık neden bizimle iş yapardık sorusunu, gerçeklere dayanarak dürüst ve tarafsız şekilde kendimizi müşterinin yerine koyarak, neden bizimle iş yapacağınızı maddeler halinde ele alıp incelediğimizde “kesinlikle” şunu anlıyoruz ki;

KALİTE POLİTİKAMIZ:

- Kalite yönetim sistemimizin ISO9001 standartlarının gereklerini yerini getirecek
şekilde dokümantasyonunun yapılması, belgelendirilerek kayıtlandırılması ve sürekli iyileştirilmesi.
- Tüm süreçler için, müşterinin ihtiyaç ve beklentilerini tam olarak karşılayan bir anlayış içinde olması
- Çalışma süreçlerimizin değerlendirmesini sürekli gözden geçirerek, performansımızı ve toplam kalitemizi geliştirecek önleyici yaklaşımların belirlenmesi.
- Tüm personelin kalite bilinci ve sorumluluğunu sağlamak.
- Yenilikçi, araştırmacı ve yaratıcı yaklaşımlarda sürekli iyileştirme doğrultusunda tüm süreçlerimizin verimliliğini uluslararası düzeyde üretim yapabilecek seviyeye yükseltmesi.
- Kalite politikamızın içeriğini sağlamak için teknik davranışsal ve gelişen şartlar dikkate alınarak yeterliliklerin arttırılması için eğitimlerin gerçekleştirilmesi.
- Kuruluşumuz bütün bunların ışığında müşteri ve uygulanabilir birincil ve ikincil mevzuat şartlarının karşılanmasını taahhüt eder.

Hidrolik Blok Üretim sektöründe hizmet veren Birlik Hidrolik Pnömatik ve Döküm San. Tic. Ltd. Şti.'in Kalite politikasıdır. Rev. Tar. 10.10.2017 Rev.no.02

Ohsas TSE SİZİN YERİNİZDE OLSAYDIK… BİZİ SEÇERDİK!...
Hidrolik Blok AtölyesiHidrolik Blok ve Silindir Üretim AtölyesiHasköy Sanayi Sitesi Kocaeli Gebze
Hidrolik Ekip Çalışma Ortamı Kocaeli Gebze hidrolik blok fabrika dış görünüm Birlik Hidrolik Pnömatik Makine ve Döküm San. Tic. Ltd. Şti. Ofis Toplantı Salonu
Diğer Resimler